Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Санаторій "Полтава"

Телефон санаторію:

+38 (05355) 5-52-46, 5-50-54,
м.т.: 099-0487604, для листів у Viber/Telegram +38-063-3044862

 

Профільне відділення

 

Реабілітаційні відділення

 

 

 

 

 

 

DSC_6734.jpgУ санаторії «Полтава» ефективно лікують хронічні хвороби шлунку, печінки, жовчних шляхів і підшлункової залози, опорно-рухового апарату і нервової системи. Гордістю санаторію є сучасні відділення реабілітації хворих після операцій на шлунку та видалення жовчного міхура, після інфарктів міокарду і нестабільної стенокардії, оперативних втручань на серці і судинах, а також, що зараз особливо актуально — реабілітації хворих гіпертонічною хворобою.

На курорті «Миргород» велику увагу приділяють впровадженню комплексного підходу до оздоровлення в обраних напрямках реабілітації. І санаторій «Полтава» цьому яскравий приклад. b1250128.jpgТут поетапно створені два реабілітаційних відділення, які допомагають ефективно боротися з хворобами серцево-судинної системи, що стали проблемою №1 нашого часу. У цих відділеннях проводиться ефективна реабілітація на всіх етапах розвитку серцево-судинної патології починаючи з гіпертонічної хвороби, реабілітація після інфарктів міокарду і нестабільної стенокардії, а також реабілітація після оперативних втручань на серці і судинах. Про рівень реабілітації свідчить активна співпраця санаторію з Національним науковим центром «Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска Академії медичних наук України» та з «Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова АМН України». Також у санаторії проводять ефективну реабілітацію учасників АТО.

 

БасейнАйрекс.jpgПри розробці програм оздоровлення використовується індивідуальний комплексний підхід, що дає неперевершені результати, у тому числі, після травм і оперативних втручань. Для ефективної реабілітації надзвичайно важливий саме комплексний підхід. Наприклад, оздоровлення опорно-рухового апарату включає і відновлення нормального обміну речовин, і максимальне забезпечення організму мікро- та макро-елементами (мінеральна вода, лікувальна грязь, збалансоване дієтичне харчування), і активізацію відновлення хребта та суглобів, а тут висококваліфіковані інструктори підберуть індивідуальний комплекс лікувальної гімнастики, лікарі за необхідністю запропонують або пасивне витягнення хребта за допомогою швейцарських поясів «Айрекс» у лікувальному басейні, або сухе активне витягнення з вібромасажем та локальним механічним впливом на відділи хребта на найсучаснішому тракційному ліжку, відновлення функцій хребта та суглобів на апараті «Реко-Алтер», пневмопресинг, ударно-хвильову, загальну магніто- та кріотерапію, або комплексне поєднання різних процедур та методик, які потрібні в кожному конкретному випадку. TrakzionKrovan.jpgА трохи пізніше буде дуже корисною і "денстерапія" у прекрасному танц-холі Палацу культури курорту, яка теж включається в оздоровчий процес. І такий комплексний підхід до ефективного оздоровлення забезпечений по кожному напрямку реабілітації. Крім цього, в санаторії «Полтава» розробили і впровадили актуальну на сьогодні програму корекції ваги «Будьте здорові та стрункі». Це комплексна програма, яка спрямована не тільки на корекцію ваги, а й зміну підходів до харчування та  фізичних навантажень, а в результаті - на загальне покращення здоров’я. І для цього в оздоровниці є все необхідне. А головне — в програмах реабілітації використовуються найбільш корисні для організму природні лікувальні чинники, які виключають побічні шкідливі наслідки.LDZ_Magnitoterapia1.jpg

У лікуванні використовують: санаторний режим; дієтичне харчування за дієтами: 1, 2, 4, 5, 5п (по основному захворюванню); ранкова гімнастика, групова лікувальна фізкультура, заняття на тренажерах; внутрішній прийом цілющої Миргородської мінеральної води за методикою основного захворювання; пелоїдотерапія: аплікації грязей або гальваногрязі; бальнеотерапія: мінеральні, перлинні, хвойні, лавандові ванни; гідропатії: душ «Дощик», циркулярний, гідролазерний; апаратна фізіотерапія: СМТ та КВЧ-терапія, електрофорез лікарських засобів, МЛТ, ультразвук, змінне магнітне поле, постійне магнітне поле; лікувальні мікроклізми та кишкове зрошення мінеральною водою; лікувальний масаж (живота та сегментарний). 

 

 

ДОДАТКОВО:

 • кисневі коктейлі
 • фітотерапія (шлункові та жовчогінні збори)
 • голкорефлексотерапія
 • кріосауна
 • солярій
 • підводний душ-масаж
 • гідромасажні ванни,
 • лікувальний басейн,
 • гідрофотомагнітна ванна «Купава»,
 • сауна
 • пневмопресинг
 • масаж суглобів та вздовж хребта
 • спелеотерапія
 • гірудотерапія
 • гідроколонотерапія
 • ударно-хвильова терапія
 • магнітотерапія на апараті «Магнітотурботрон».
 

SanPoltava_Lazeroterapia.jpgУ трьох прекрасно обладнаних фізіотерапевтичних кабінетах санаторію щоденно відпускаються сотні процедур. Особливою популярністю користуються: лазеротерапія, магнітолазеротерапія, КВЧ - терапія, СМТ -терапія.SanPoltavaZalLethFizkultury3.jpg

 

Відпочиваючі санаторію користуються кращими в галузі загальнокурортними Поліклінікою та Бальнеогрязелікарнею, які пропонують біля трьохсот видів процедур та обстежень за найсучаснішими методиками.

 

Санаторій має прекрасно оформлені та обладнані тренажерні зали та зали лікувальної фізкультури. Інструктори ЛФК щоденно проводять заняття лікувальної гімнастики окремо для хворих із гастроентерологічною патологією, із захворюваннями органів опори і руху.

 

Із хворими, що лікуються у реабілітаційних відділеннях, лікувальна гімнастика проводиться невеликими групами інструктором з вищою освітою у спеціально обладнаній залі.SanPoltavaStolovaja.jpg

 

Відпочиваючі користуються майданчиками для гри в великий теніс, бадмінтон, баскетбол, волейбол в загальнокурортному спортивному комплексі.

 

Для проведення процедур дозованої ходьби використовується один внутрішньо санаторний маршрут загальною протяжністю 600м., та 2 загально-курортні маршрути протяжністю 1700м., та 4000м. Весь процес проведення занять з різноманітних форм лікувальної фізкультури та фізкультурно-оздоровчих занять проводиться під контролем лікаря ЛФК та інструкторів ЛФК. 

 

Санаторії "Полтава" має власну їдальню з європейським дизайном і системою кондиціонування повітря, розраховану на одночасне харчування відпочиваючих з використанням попереднього замовлення страв.

 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:

2-місні кімнати з усіма зручностями, 2-місні кімнати з усіма зручностями покращені, 1-місні кімнати з усіма зручностями, 1-місні кімнати з усіма зручностями покращені, 1-місні «Люкси», 2-місні «Люкси» 2-кімнатні, 2-місні «Люкси» 3-кімнатні. У всіх номерах є телевізори з кабельним телебаченням.

 
SanPoltava2mNomer.jpg2-місний MirKurortSanPoltava_2mestNom.jpg2-місний MirKurortSanPoltava_2mest_nom.jpg2-місний
SanPoltava1mNomer.jpg1-місний SanPoltava_3kLux_1.jpg2-місний 3 кімнатний люкс 
SanPoltava_3kLux1.jpg2-місний 3 кімнатний люкс SanPoltava_3kLux.jpg2-місний 3 кімнатний люкс

 

 

Відгуки про санаторій