Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Санаторій "Миргород"

Телефон санаторію:

+38 (05355) 5-26-50, 5-31-48,

м.т.: 099-0487626, для листів у Viber/Telegram +38-063-3044604


Профільне відділення

 


Реабілітаційні відділення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поєднання дивовижної природної краси та цілющого мікроклімату створює тут необмежені можливості для повноцінного відпочинку і ефективного лікування. Завдяки унікальним природним факторам, найсучаснішому обладнанню та методикам, високому професіоналізму лікарів та гостинності обслуговуючого персоналу тут ефективно оздоровлюють гостей з різних куточків України та світу.

Санаторій «Миргород» має багаторічний досвід успішного лікування:

  • хронічних гастритів із нормальною і зниженою секреторною функцією шлунку; 
  • хронічних захворювань кишечнику; 
  • захворювань печінки та жовчних шляхів; 
  • хронічних захворювань підшлункової залози;
  • хронічних колітів та ентероколітів різної етіології;
  • функціональних захворювань кишок з розладом моторно-евекуаторної функції.
BGL_Viddil_PDM.jpg

Крім гастроентерологічного напряму персонал санаторію спеціалізується на реабілітації учасників ліквідації аварії на ЧАЄС.Відділення для реабілітації постраждалих від Чорнобильської катастрофи на «Миргородкурорті» створили першими в Україні і за більш ніж два десятиліття тут напрацьовані найефективніші методики. Неперевершені результати дає й індивідуальний підхід у реабілітації хворих, які перенесли інсульт. Кваліфіковані спеціалісти - медики розробляють для Вас індивідуальну лікувальну-оздоровчу програму.   

 Тут Ви маєте унікальну можливість для діагностики і лікування урологічних та гінекологічних захворювань у реабілітаційному відділенні для хворих із захворюваннями сечестатевої системи санаторію «Миргород». Під наглядом високопрофесійних спеціалістів. Ви зможете скористатися цілющими можливостями найсучаснішого, а іноді й унікального для України обладнання провідних світових виробників серед якого апарати Інтромаг, Інтрастим, ультразвукове обладнання, СанМиргород_Доплерография.jpgодин з найефективніших засобів лікування статевих розладів та імпотенції фотонно-магнітний апарат Коробова, а також цистоуретроскоп та унікальний за своїми можливостями магніто-лазерної терапії при урологічних та гінекологічних захворюваннях апаратно-програмний комплекс Андро-Гін.

До послуг відпочиваючих власні кабінети ароматерапії (хвойне та піхтове масло, композиції ефірних масел), ультразвукової доплеографії судин головного мозку, кабінет гірудотерапії (лікування п’явками), пневмовакуумтерапії, численні фізпроцедури, бальнеотерапія (мінеральні ванни, гідромасаж), масаж.

 

DSC_6103.JPGПрекрасних результатів тут досягають і в реабілітаційному відділенні для хворих з неспецифічними захворюваннями органів дихання. Для підвищення ефективності  лікування в санаторії «Миргород» створено «Соляну шахту». Дякуючи насиченню повітря аерозолями солі, постійності іонного і газового складу, відсутності бактеріальної флори та алергенів створюються сприятливі умови для лікування органів дихання, нервової системи та обміну речовин.

В санаторії працює кабінет оротерапії ("гірське повітря" - ефективна методика оздоровлення піся інсультів, інфарктів, захворювань внутрішніх органів, післяопераційних станів, природженої патології і ін.).

Також до Ваших послуг апаратна фізіотерапія, сегментарний масаж, лікувальні мікроклізми та промивання кишечнику, інстиляції сечового міхура, медикаментозне лікування невідкладних станів, лікування у стоматолога та інше.

Відпочиваючі санаторію користуються кращими в галузі загальнокурортними Поліклінікою та Бальнеогрязелікарнею, які пропонують біля трьохсот видів процедур та обстежень за найсучаснішими методиками. 

Санаторій має прекрасно оформлені та обладнані тренажерні зали та зали лікувальної фізкультури. Інструктори ЛФК щоденно проводять заняття лікувальної гімнастики окремо для хворих із гастроентерологічною патологією, із захворюваннями органів опори і руху. Stolovaja.jpg

Із хворими, що лікуються у реабілітаційних відділеннях, лікувальна гімнастика проводиться невеликими групами інструктором з вищою освітою у спеціально обладнаній залі. Весь процес проведення занять з різноманітних форм лікувальної фізкультури та фізкультурно-оздоровчих занять проводиться під контролем лікаря ЛФК та інструкторів ЛФК.   

Відпочиваючі користуються майданчиками для гри в великий теніс, бадмінтон, баскетбол, волейбол в загальнокурортному спортивному комплексі. 

Санаторії "Миргород" має власну їдальню з європейським дизайном і системою кондиціонування повітря, розраховану на одночасне харчування відпочиваючих з використанням попереднього замовлення страв.

 

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ:

2-місні кімнати з усіма зручностями, 2-місні кімнати з усіма зручностями покращені, 1-місні кімнати з усіма зручностями, 1-місні кімнати з усіма зручностями покращені, 1-місні «Люкси», 2-місні «Люкси» 2-кімнатні, 2-місні «Люкси» 3-кімнатні, Апартаменти. У всіх номерах є телевізори з кабельним телебаченням.

 
Mirgorod_2misnPokrash.jpg2-місний покращений Mirgorod_2misnP.jpg2-місний покращений
Mirgorod_1misnPokrash.jpg1-місний покращений Mirgorod_2kLux.jpg2-місний люкс
Mirgorod_Appartamenty.jpgАпартаменти

 

 

Відгуки про санаторій "Миргород"