Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

РЕАБІЛІТАЦІЯ ПІСЛЯ РАДИКАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ З ПРИВОДУ ОНКОЗАХВОРЮВАНЬ

На продовження розповіді про сучасні напрямки оздоровлення на курорті "Миргород" пропонуємо розповідь про відділення, що з’явилося як відповідь на одну з найактуальніших проблем сучасності, а саме надзвичайного поширення онкозахворювань. Повна назва відділення: РЕАБІЛІТАЦІЙНЕ ВІДДІЛЕННЯ ПІСЛЯ РАДИКАЛЬНОЇ ТЕРАПІЇ З ПРИВОДУ ОНКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ.

Сучасні методи діагностики та лікування онкозахворювань уже давно змінили ставлення до цих захворювань як до вироку. Сотні тисяч успішних операцій та ефективні методи лікування дають обнадійливі результати, а вчені обіцяють побороти цю хворобу у же в найближчі десятиліття. Але не треба забувати й про те, що наскільки небезпечні онкологічні захворювання, настільки ж жорсткі та радикальні методи їх лікування. Вони несуть надзвичайне навантаження на всі системи організму. Тож найкоротший шлях до здоров’я - ефективна реабілітація природними методами після радикального лікування, яку пропонують у спеціальному відділенні санаторію "Хорол" на курорті "Миргород".

Унікальна цілюща Миргородська мінеральна вода, в якій, за результатами останніх іноземних досліджень, знайшли біля двохсот корисних компонентів, після чого назвали коктейлем здоров’я, чисте повітря найбільш екологічно чистого куточку України, дієтичне харчування, спеціальна гімнастика у комплексі з сучасними фізіотерапевтичними методами, широкі можливості СПА-лікування забезпечать найбільшу ефективність реабілітації. А чудові благоустроєні курортні парки, чарівні живі куточки, спокійна атмосфера, гостинність та увага персоналу і спілкування з психологами значно покращать психоемоційний стан, допоможуть відновити позитивне сприйняття світу і впевненість у завтрашньому дні. А це головний крок до перемоги над хворобою.

До речі, це чи не єдиний в Україні санаторій, на території якого діє православний храм - Собор Успіня Пресвятої Богородиці. І Ви матимете можливість вирішити всі свої духовні питання і проблеми.

Прогулянки "Березовим гаєм" та на човнах і гідровелосипедах тихоплинним мальовничим Хоролом, сучасні басейни, цікава культурна програма і щире спілкування подарують Вам незабутній відпочинок.

За цим посиланням можете більш детально ознайомитися з показаннями і протипоказаннями щоб скористатися саме цим відділенням оздоровниці: http://mirgorodkurort.ua/uk/content/реабілітаційне-відділення-після-радикальної-терапії-з-приводу-онкологічних-захворювань