Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

ПОЧИНАЄМО РОЗПОВІДЬ ПРО НАПРЯМКИ ОЗДОРОВЛЕННЯ НА КУРОРТІ "МИРГОРОД".

Якщо раніше курорт знали як санаторно-курортний заклад гастроентерологічного профілю, то сьогодні, завдяки новій стратегії розвитку курорту, що передбачає значне розширення напрямків реабілітації і перетворення оздоровниці на універсальний санаторно-курортний центр комплексного оздоровлення, тут ефективно працюють відділення за 16-ма напрямками реабілітації. Тож, як прямує кожен наш гість на курорт, у тому ж порядку розповімо про відділення.

 

Спочатку для жінок. ЛІКУВАННЯ ГІНЕКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ. Для цього в санаторії "Хорол" існує окреме реабілітаційне відділення. Його повна назва:

ВІДДІЛЕННЯ СОМАТИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ:  ПІДГОСТРИЙ ПЕРІОД ПІСЛЯ ОПЕРАТИВНИХ ВТРУЧАНЬ НА ЖІНОЧИХ СТАТЕВИХ ОРГАНАХ

 

Гарне відділення з великою історією. Адже у перший же курортний сезон у 1917 році, було засвідчено високу ефективність Миргородської мінеральної води в лікуванні жіночих хвороб і безпліддя. Тож і напрямок цей на курорті існує вже більше століття. Десятки тисяч жінок з різних куточків світу за цей час відновили тут своє здоров’я.

Сучасне відділення, де використовують цілющу силу Миргородської та лікувальних грязей з місцевого родовища, щирокі можливості діагностики у найсучаснішій курортній поліклініці та великого спектру фізіотерапевтичних процедур, кліматотерапія у найбільш екологічно чистому куточку України, спеціальні дієти та уважні висококваліфіковані лікарі, які після діагностики призначать Вам цілу низку потрібних процедур, краса курортних парків та гостинність персоналу - це саме те, що потрібно жінці, щоб перемогти свої хвороби. Адже сучасні лікарні сьогодні більше нагадують швидку допомогу з широким спектром фізіотерапевтичного, хірургічного та фармакологічного впливу. І все це у стислі строки, що викликає величезне навантаження на організм, який після цього потребує тривалої реабілітації. Саме для цього потрібне санаторно-курортне лікування природним цілющими факторами, яке на курорті "Миргород" дає високий результат і цей результат - стабільне і довготривале покращення здоров’я, відновлення обміну речовин і покращення роботи імунної системи, а ще гарний настрій і впевненість у завтрашньому дні.

До речі, санаторій має власний бювет мінеральної води і ванне відділення, відкритий басейн і можливість скористатися загальнокурортною бальнеогрязелікарнею, яка пропонує біля сотні різновидів СПА-процедур. А ще тихоплинна річка Хорол з чудовим пляжем і човновою станцією. Танцюючі і звичайні фонтани, живі куточки, спортивні майданчики, лебедині озера, благоустроєний парк "Березовий гай" на 60 Га, де так чудово поспілкуватися з природою.

Для зручності відпочинку з дітьми, тут обладнано сучасний дитячий майданчик, а головне - дитячу кімнату, де на час Ваших процедур з дітьми займається висококваліфікований вихователь.

Передбачено тут і цікаві культурні програми і для дорослих, і для дітей. Афіші сучасного Палацу культури курорту майорять іменами відомих українських виконавців, а ще прекрасних артистів і колективів курорту, серед яких 7 мають високе звання народних колективів.

Тож запрошуємо прекрасну половину людства, яке бажає надовго забути свої жіночі проблеми саме у це відділення курорту "Миргород" . Одразу після карантину.

За цим посиланням можете більш детально ознайомитися з показаннями і протипоказаннями щоб скористатися саме цим відділенням оздоровниці:

http://mirgorodkurort.ua/uk/content/відділення-соматичної-реабілітації-підгострий-період-після-оперативних-втручань-на-жіночих