Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Пневмопресинг

Пневмопрессинг

Основна лікувальна дія проводиться за допомогою спеціальної повітряної манжети-матраца, розділеної на герметичні відсіки. Протягом лікувального сеансу манжета по черзі накладається на різні ділянки тіла пацієнта (спину, плечі, живіт, поясницю, кінцівки). Для роботи з головою застосовується спеціальна манжета "шапочка". 
Відповідно до призначеної програми у відсіки манжети нагнітається повітря. Синхронізоване наповнення відсіків формує хвилю з визначеними силою, швидкістю і напрямом. Тривалість масажу однієї ділянки тіла не перевищує зазвичай 18-24 хвилин, після чого манжету переміщають на іншу ділянку. Індивідуальна тривалість пневмомасажа коливається, як правило, в межах 60-75 хвилин (у дітей до 45 хвилин); загальна тривалість сеансу складає 90 хвилин.
Хвиля пневмоманжети підсилює місцевий, а потім і системний кровообіг, активує мікроциркуляторное і колатеральне русло, покращує властивості реологій крові і лімфодренаж, підсилює оксигенацію тканин, прискорює обмін міжклітинної рідини, окислення метаболітів, виведення токсинів і регенерацію. 
Подразнення поверхневих і глибинних рецепторів викликає каскад цілеспрямованих рефлексів вегетативної нервової системи. Рефлекторна стимуляція потових залоз і секреції слизової оболонки кишечнику підсилює ефект загальної детоксикації. 
Клінічний ефект об'ємного пневмопрессингу спостерігається в поліпшенні крово- і лімфообіги, функціонального стану артеріальних і венозних судин, в т.ч. і секреторній функції їх ендотелію, активації фібринолізу, зменшенні або зникненні гладком'язових спазмів, больового і набряклого синдромів, збільшенні рухливості суглобів, поліпшенні сну, емоційного статусу і інтелектуальних можливостей. За рахунок прискорення крово- і лімфотоку і підвищення оксигенації крові оптимізуються обмінно-трофічні і репаративні процеси в тканинах. 
Лікування благотворно позначається на стані центральної нервової системи, нервово-м'язового апарату, діяльності травної і сечостатевої систем, сприяє розсмоктуванню рубців, підвищенню імунітету, викликає реакції м'язового розслаблення, що сприяє відновленню сил після фізичної і розумової напруги, забезпечує анальгезуючий ефект, антидепресивну і антистресову дії. Підвищення адаптаційних можливостей під впливом об'ємного пневмопрессингу простежується у більшості пацієнтів. Гармонізуються взаємини внутрішніх систем організму і зовнішнього середовища, чітко спостерігається зменшення метеозалежності, підвищується резистентність до неспецифічних запальних і простудних захворювань. 
Профілактичне застосування об'ємного пневмопресингу сприяє тренуванню фізіологічних адаптаційних реакцій, підвищенню опірності несприятливим чинникам зовнішнього середовища, попереджає загострення ряду хронічних захворювань. 
Терапевтичними особливостями об'ємного пневмопресингу є специфічний вплив на капілярний кровообіг, прискорення природного дренажу міжклітинної рідини, неінвазивність і потенційна сумісність з іншими методами терапії. 
Показання до лікування: 
1. Захворювання серцево-судинної системи: 
• артеріальна гіпертонія; 
• хронічна недостатність коронарного кровообігу; дегенеративно-дистрофічні зміни в міокарді, в т.ч. наслідки перенесеного гострого інфаркту міокарду; 
• облітеруючий атеросклероз артерій нижніх кінцівок, в т.ч. той, що супроводжується трофічними ішемічними змінами шкіри; 
• варікозна хвороба, в т.ч. ускладнена трофічними порушеннями шкіри; 
• хронічна лімфатична і венозна недостатність, в т.ч. лімфедема (щільний набряк тканин, обумовлений лімфостазом). 
2. Цукровий діабет; первинна, вторинна профілактика і лікування його нейро-васкулярних ускладнень, в т.ч. діабетичної стопи. 
3. Метаболічний синдром, ожиріння. 
4. Синдром вегетативної дисфункції, метеозалежність. 
5. Захворювання центральної нервової системи: 
• дисциркуляторна енцефалопатія, в т.ч. із зниженням когнітивної функції, проявами цефалгічного і вестибулярного синдромів; 
• наслідки перенесених гострих порушень мозкового кровообігу з периферичними статико-динамічними порушеннями; 
• розсіяний енцефаломієліт; 
• дитячий церебральний параліч. 
6. Психоемоційні порушення, пов'язані із стресом, затримкою розвитку. 
7. Депресивні і невротичні розлади. 
8. Синдром абстинента. 
9. Захворювання периферичної нервової системи: 
• невралгії; 
• нейро-, радікулопатії; 
• тунельні синдроми. 
10. Дегенеративно-дистрофічні захворювання опорно-рухового апарату: 
• остеохондроз хребта, в т.ч. що супроводжується корінцевим синдромом; 
• сколіоз; 
• деформуючий остеоартроз; 
• пошкодження сухожильно-зв'язкового апарату, пов'язані з перенапруженням і травмами, в т.ч. спортивними; 
• уповільнення відновних процесів в кістковій тканині після переломів; 
  • доброякісно протікаючі міопатії.  
11. Хронічні запальні захворювання носоглотки і бронхо-легеневого апарату. 
12. Схильність до частих простудних захворювань. 
13. Шлунково-кишкові дискінезії і дискінезії жовчовивідних шляхів. 
14. Хронічні запальні захворювання сечостатевої сфери. 
15. Косметологічні програми, направлені на роботу з тілом і усунення проявів целюліту. 

  Протипоказання: 
- інфекційні захворювання; 
- гнійно-септичні і інфекційні захворювання шкіри; 
- важкі захворювання серцево-судинної системи і органів дихання у стадії декомпенсації; 
- онкологічні захворювання в процесі метастазування. 

 

Укр
Тип лікування : 
Лікування