Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

ОЗДОРОВЛЕННЯ ВАГІТНИХ ЖІНОК

Продовжуємо розповідь про напрямки оздоровлення на курорті "Миргород", і сьогодні розповідь про відділення з назвою: ВІДДІЛЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПРИ ПОРУШЕННІ ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ: УСКЛАДНЕНА ВАГІТНІСТЬ.

У програмі оздоровлення цього відділення передбачено все, щоб навіть ускладнена вагітність проходила нормально і закінчувалася народженням здорової дитини. Висококваліфіковані лікарі призначать всі необхідні обстеження і процедури потрібні для цього. Створені всі умови для нормального розвитку плоду і убезпечення майбутньої мами від можливих ускладнень.

 

Це і цілюща сила Миргородської мінеральної води, ніби створеної для того, щоб відновити втрачені при вагітності мікро- та макроелементи: кальцій, магній, тривалентне залізо, що відновлює рівень гемоглобіну, і ще біля 200 корисних компонентів які містить Миргородська, що забезпечують нормалізацію обміну речовин і гормонального  фону. І кришталево чисте повітря курортних парків у найбільш екологічно чистому куточку України. І широкий вибір СПА-процедур у власному ванному відділенні та басейні відкритого типу безпосередньо у санаторії, і в чудовій загальнокурортній бальнеогрязелікарні. І спеціальне харчування екологічно чистими продуктами, що забезпечує оптимальний розвиток плоду і допомагає майбутній мамі набратися сил перед родами.

Працівники санаторію і особливо цього відділення ставлять собі за мету не тільки відновити здоров’я матері і майбутньої дитини, а перенести жінку при надії із зони стресу в зону щастя. Ні про що не потрібно хвилюватися. Про все піклується персонал. Отримуй позитивні емоції, милуйся оригінальними клумбами, а тут щороку висаджують більше шістдесяти тисяч квітів, дихай кришталево чистим повітрям, передавай свою насолоду майбутній донечці або синочку, спілкуйся з природою, приймай потрібні процедури. А гарні лікарі навчать у школі майбутньої мами і як готуватися до родів, і що потрібно робити, щоб максимально знеболити їх процес, і порадять як поводитися після народження дитини. До того ж, на території санаторію знаходиться православний храм - собор Успіня Пресвятої Богородиці, де за потреби, Вам допоможуть і духовно підготуватися до найважливішої події у житті.

Все те, що найбільш потрібно майбутній мамі, Ви знайдете у цьому відділенні санаторію "Хорол". Запрошуємо одразу після закінчення карантину всіх, хто зараз при надії і бажаємо легких родів та щасливого материнства.

За цим посиланням можете більш детально ознайомитися з показаннями і протипоказаннями щоб скористатися саме цим відділенням оздоровниці:

http://mirgorodkurort.ua/uk/content/відділення-реабілітації-при-порушенні-перебігу-вагітності-ускладнена-вагітність