Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

НА КУРОРТІ «МИРГОРОД» РОЗГЛЯДАЛИ ЕКОНОМІЧНІ ПИТАННЯ

 

В останні дні жовтня на курорті проводився семінар-практикум головних бухгалтерів та спеціалістів економічних служб оздоровниць, що входять до складу Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

 

Провідні фахівці Товариства та десятків санаторно-курортних закладів з усієї України розглянули основні напрямки бюджетної політики та фінансового планування у 2020 році, обговорили зміни у чинному законодавстві, що стосуються санаторно-курортної галузі та питань оподаткування, бухгалтерського обліку і аудиту, ознайомилися з перспективами подальшої автоматизації процесів бухгалтерського обліку оздоровчої сфери.

Важливою частиною заходу було пряме спілкування провідних фахівців галузі та обмін досвідом, тим більше, що проводився семінар-практикум на базі «Миргородкурорту», який є лідером санаторно-курортної галузі та визнаний кращим підприємством минулого року в Україні. Фахівці курорту щедро ділилися досвідом та своїми напрацюваннями. Учасники семінару ознайомилися з лікувально-діагностичною базою і можливостями  оздоровниці та високо їх оцінили.

На загальну думку організаторів та учасників семінар пройшов дуже плідно і цікаво, тим більше, що сучасні економічні підходи в галузі були розглянуті не тільки теоретично, а й на найбільш успішних прикладах їх практичного втілення.