Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

НА КУРОРТІ «МИРГОРОД» ВІДЗНАЧИЛИ 171-РІЧНИЦЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКА КУРОРТУ

#mirgorodkurort, #миргородкурорт, #курортмиргород, #зубковський

25 листопада 2019 року виповнився 171 рік від дня народження видатного миргородця, лікаря і громадського діяча, засновника курорту «Миргород» Івана Андрійовича Зубковського. Як і кожного року, пам’ятну дату на курорті відзначали з глибокою шаною до унікальної людини, що змінила долю Миргорода. Участь у заходах взяли адміністрація та працівники оздоровниці, викладачі та учні Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 ім. І.А. Зубковського, представники громадськості.

 

 

Цього дня квіти вічної пам’яті і нашої щирої любові до Івана Андрійовича лягли до підніжжя пам’ятника від вдячних нащадків, що знаходиться на території курорту, та пам’ятника на місці поховання Івана Андрійовича і його доньки, талановитої миргородської вчительки Катерини Іванівни Зубковської.

 

Хай 171-ша річниця буде гарною нагодою згадати видатного земляка, чиє життя залишилося яскравим прикладом служіння благу громади. А головною спадщиною і вшануванням пам’яті Івана Андрійовича Зубковського є і буде красень курорт, який почав відлік другого століття своєї історії, активно розвивається і щороку дарує здоров’я десяткам тисяч українців і гостей з усіх куточків світу.