Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Мамографія

 

Мамографія - це неінвазивне дослідження молочних залоз, яке показане усім жінкам починаючи з 40-річного віку, а також за наявності в одній або обох молочних залозах вузлів, ущільнень, змін шкіри, виділень з сосків. Мамографія рекомендована усім жінкам з хронічними гінекологічними захворюваннями. Дослідження потрібне для ранньої діагностики різних пухлинних захворювань молочних залоз, воно проводиться в амбулаторних умовах і є різновидом рентгенівського знімка. Процедура займає не більше 10 хвилин. Для знімка груди мають бути зафіксовані між двома планками і злегка стиснуті. Знімок робиться в двох проекціях, щоб можна було точно визначити місцезнаходження новоутворення, якщо воно буде знайдено. Оскільки симетрія є одним з чинників діагностики, завжди слід проводити дослідження обох молочних залоз.

Мамографія виявляє наявність змін в тканинах молочних залоз, дозволяє оцінити їх розміри, характер і поширеність на самих ранніх стадіях. Про результати мамографії може судити тільки фахівець, тому зображення вимагає опису. Результат дослідження може бути позитивним, негативним, псевдопозитивним або псевдонегативним. Правильність результату багато в чому залежить від лікаря, який описуватиме зображення. Мамографія, результати якої були описані як позитивні, може додатково зажадати проведення УЗІ, лабораторних тестів або біопсії.

Щоб скоротити вірогідність помилки при дослідженні, фахівці рекомендують:

·            В день дослідження виключити користування дезодорантами, лосьйонами або тальком під пахвами або на грудях, оскільки вони можуть відобразитися на мамограмі у вигляді плям.

·            Якщо ви відчуваєте в грудях які-небудь неприємні відчуття, повідомите про це лікаря, який проводить дослідження. Щоб отримати краще зображення, дослідження включає легке здавлення грудей апаратом, але воно не має бути надмірним.

·            Якщо ви маєте в розпорядженні результати попередніх досліджень, покажіть їх лікареві-рентгенологу.

Обстеження проводиться в кабінеті №7 санатрію «Березовий гай», телефон для попереднього запису: 050-6058222

 

 

Укр
Тип лікування : 
Діагностика