Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

ЛІДЕРИ В ЛІКУВАННІ ЦУКРОВОГО ДІАБЕТУ В УКРАЇНІ СТВОРЮЮТЬ НОВИЙ СТИЛЬ ЖИТТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ З ЦІЄЮ НЕДУГОЮ

 

Провідна іноземна компанія в сфері охорони здоров’я «Санофі» та курорт «Миргород», в якому працює єдиний в нашій державі Всеукраїнський центр санаторно-курортної реабілітації дітей та підлітків хворих на цукровий діабет вже вп’яте зібрали в Миргороді понад шістдесят дітей – учасників глобальної програми групи «Санофі» «Діабет. Допоможемо разом».

 

У прес-конференції, присвяченій цій події, взяли участь генеральний директор «Санофі» в Україні та Білорусі Жан-Поль Шоєр, генеральний директор «Миргородкурорту», заслужений лікар України Олександр Гавловський, головний лікар санаторію «Березовий гай» курорту «Миргород», заслужений лікар України Андрій Мандрика, організатори програми і самі діти, які взяли в ній участь.

У ході спілкування особливу увагу було звернено на те, що цукровий діабет стрімко набирає обертів у всьому світі. Сьогодні тільки за офіційною статистикою в Україні на нього хворіють понад 1,3 мільйона людей і понад 8000 з них – діти. На відміну від дорослих, у дітей найчастіше діагностують діабет першого типу (інсулінозалежний). Рідше у них виявляють діабет другого типу, коли контролювати рівень цукру можна за допомогою таблеток та дієти. В останні роки почали діагностувати і неонатальний діабет, який спостерігається у немовлят до півроку, найчастіше до трьох місяців. Кількість захворювань стрімко зростає. І це тільки виявлених, бо переважна більшість просто не контролюють рівень цукру в крові.

Маючи значний досвід боротьби з цією хворобою в європейських країнах, група «Санофі» в Україні свідомо виходить за межі надання сучасних терапевтичних рішень і щороку реалізовує в Україні низку проектів, спрямованих на поліпшення життя людей з діабетом і на забезпечення більш ефективного контролю над хворобою. Розуміючи потреби маленьких пацієнтів група «Санофі» кілька років назад започаткувала глобальну програму «Діабет. Допоможемо разом», до якої долучився і курорт «Миргород», який вже три десятиліття активно розвиває в Україні напрямок санаторно-курортного лікування дитячого діабету, а загалом займається цією проблемою 40 років і сьогодні є національним лідером у цій галузі. Головною ознакою програми є те, що її завданням є не тільки надання якісної медичної допомоги світового рівня, а саме створення нового, сповненого активним спілкуванням, творчістю та позитивними емоціями стилю життя для хворих на діабет українських дітей. Вони беруть участь у конкурсах малюнку, спільно створюють концертні програми, розкривають свої таланти і знаходять нових друзів, стали співавторами унікального видання «Кмітливі вірші» - книги, побудованої на кращих малюнках учасників конкурсу. А в цьому році, разом з провідними фахівцями у галузі лікування діабету взяли участь у дискусійному клубі «DIACAMP», у центрі уваги якого були саме діти з діабетом.

У своєму виступі на прес-конференції Жан-Поль Шоєр, генеральний директор «Санофі» в Україні та Білорусі сказав: «Як свідчить практика боротьби з діабетом, лише сучасних терапевтичних рішень недостатньо для задоволення потреб пацієнтів. Вони потребують особливої турботи, навчання та кваліфікованого супроводу з боку фахівців, особливо, коли йдеться про дітей. «Санофі» в Україні, відіграючи важливу роль в системі охорони здоров'я,  продовжує реалізовувати ініціативи, направлені на підтримку пацієнтів, приділяючи особливу увагу дітям. Саме тому щороку наша компанія забезпечує оздоровлення маленьких пацієнтів у санаторії «Березовий гай» на курорті «Миргород», адже це особливе місце, яке спеціально створене для них. Я впевнений, спільними зусиллями ми зможемо підтримати маленьких українців у боротьбі з хворобою та покращити якість їхнього життя». Жан-Поль наголосив, що дивлячись на цих усміхнених і талановитих дітей, які сьогодні здатні грамотно і мужньо боротися з підступною хворобою, він розуміє важливість цієї програми. Тому він і його команда напружено працюватимуть, щоб її продовжити.

Генеральний директор «Миргородкурорту» Олександр Гавловський подякував Жану-Полю за щире бажання допомогти українським дітям у боротьбі з діабетом і за те, що ця надзвичайно важлива міжнародна програма, якій курорт приділяє особливу увагу, буде продовжена. Олександр Данилович наголосив, що миргородським лікарям близьке розуміння французьких фахівців, що сьогодні ефективне лікування діабету має бути саме комплексним і включати в себе і терапевтичне лікування, і якісне навчання самоконтролю пацієнтів, і позитивну психо-емоціональну складову. Сьогодні це підтверджують і науковці, і багаторічний досвід курорту «Миргород», який вже кілька десятиліть впроваджує такий підхід до лікування діабету.

Головний лікар санаторію «Березовий гай» Андрій Мандрика додав, що діти загалом і ця програма займають особливе місце не тільки в планах роботи, а й у серцях працівників миргородської оздоровниці. І колектив санаторію «Березовий гай» робить усе, щоб створити для них найкращі умови. Тим більше, що керівництво курорту їх у цьому активно підтримує. Андрій Якович окремо подякував організаторам програми, вихователям і батькам дітей, які допомогли, разом із працівниками курорту, створити по-справжньому сонячну, дружню, творчу атмосферу в якій діти отримують потік позитивних емоцій, що надзвичайно важливо для ефективного лікування.

Своїми враженнями і здобутками також поділилися самі учасники програми і їхні батьки. Цікавим та змістовним було і засідання дискусійного клубу.

Гості переконалися і підтвердили, що в санаторії «Березовий гай» курорту «Миргород» саме комплексне застосування унікальної природної Миргородської мінеральної води з іншими природними лікувальними факторами, новітніми медичними технологіями, ефективним навчанням самоконтролю та щирою, доброзичливою атмосферою дає неперевершений результат, який не можливо отримати в звичайних медичних закладах.

Нікого не залишив байдужим і чудовий концерт, який підготували учасники програми. Талановиті діти встигли за годину промандрувати навколо світу, показавши присутнім традиції і пісні різних народів.

Дивлячись на усміхнені, щасливі обличчя цих дітей у повній мірі було зрозуміло, що вони стали учасниками творення нового стилю життя для хворих на цукровий діабет, людьми, які готові цілком успішно боротися з цією підступною недугою і своїм прикладом допомагати іншим. А це в умовах кардинального збільшення кількості хворих на цукровий діабет дуже важливо.