Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

КУРОРТ «МИРГОРОД» ЗАПРОШУЄ НА ЩАСЛИВИЙ НОВИЙ РІК І БАЖАЄ КАЗКОВОГО РІЗДВА В УКРАЇНСЬКОМУ ЄРУСАЛИМІ!

 

Свята наближаються і тільки від Вас залежить, де Ви їх відсвяткуєте. А де ще можна знайти таке місце для свята душі і тіла, як на курорті. Тож Вам залишилося обрати найкраще, а вже ми постараємося щоб у нас у гостях свята стали для Вас радісними, веселими і корисними для здоров’я. #новийрікнакурорті

 

Тисячі людей вже традиційно обирають курорт «Миргород», щоб не тільки відпочити і набратися здоров’я на кращому курорті світу, а й поринути у світ справжнього свята. Новорічні тури на найвідоміший у світі український курорт «Миргород» - достойний вклад у те, щоб увесь Новий 2019 рік Ви були здорові, успішні та щасливі в оточенні друзів та близьких.

Новий рік на курорті - це чарівна природа «української Швейцарії», казкова Новорічна ніч у прекрасній компанії з талановитими артистами і цікавими людьми, незабутній відпочинок в комфортабельних номерах санаторіїв «Березовий гай», «Миргород», «Полтава», «Хорол», насичена розважальна програма і для дорослих, і для дітей. Це можливість доторкнутися до скарбів духовної столиці України - Полтавщини, краю з самобутньою історією, культурою і традиціями.

Це не тільки незабутній відпочинок, але й можливість відновити своє здоров’я, використовуючи цілющу силу миргородського джерела і великі можливості кращої в Європі лікувально-діагностичної бази оздоровниці, що пропонує понад 300 видів діагностичних обстежень та лікувальних процедур. Яка протягом усього року дарує здоров’я, гарний настрій і впевненість у завтрашньому дні десяткам тисяч людей із більш ніж 30 країн світу.

І Новий рік і Різдво Христове на курорті «Миргород» незабутні. На території курорту діє старовинний православний собор Успіня Пресвятої Богородиці. І саме тут Ви зможете побачити першу зірку в Різдвяному небі українського Єрусалиму. Адже всього кілька міст у світі несуть у своїй назві одвічне прагнення людей - до Миру. Одне з них Єрусалим, а друге Миргород.

Святкові тури на курорті «Миргород» можна замовити по багатоканальному телефону:

(0-5355) 5-21-25, по розважальній програмі: (0-5355) 5-30-78, 050-4058017.