Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА СХУДНЕННЯ «ІДЕАЛ»

Программа коррекции веса «Будьте здоровыми и стройными»

 

У санаторії «Полтава» курорту «Миргород» розроблено 3 варіанти актуальної програми корекції ваги «Ідеал», розраховані на 18 діб. Це комплексна програма, що спрямована не тільки на корекцію ваги, але й зміну підходів до харчування та фізичних навантажень, а в результаті - на загальне покращення здоров'я. 

Програма включає консультації висококваліфікованих лікаря-дієтолога та лікаря психотерапевта, обов’язкові обстеження: електрокардіограму, аналізи крові: загальний, крові на цукор з навантаженням, холестерин загальний, бета-ліпопротеїди, тригліцериди, аналіз сечі загальний, ректороманоскопію. а також додаткове УЗО (печінки,жовчного міхура, підшлункової залози).

Висока ефективність курсу досягається комплексним підходом до харчування -дієтичне харчування (дієта № 8 роздрібна), фізичних навантажень: щоденні ранкова гімнастика, заняття лікувальною гімнастикою в групі «корекція ваги», заняття на тренажерах, денс-терапія, лікувальний басейн, пасивна корекція фігури, а також іншими лікувальними процедурами за трьома варіантами:

1-й варіант: циркулярний душ (10 процедур), підводний душ-масаж (6), загальна магнітотерапія на апараті «Магнітотурботрон» (6), пневмопресинг (8), голкорефлексотерапія (6), промивання кишковика мінеральною водою (2), масаж спини (10). Вартість 1-го варіанту оздоровчої програми становить 10856,00 грн.

 

2-й варіант: душ Шарко (8 процедур), підводний душ-масаж (6), гіпербарична оксигенація (барокамера) (6), загальна магнітотерапія на апараті «Магнітотурботрон» (10), пневмопресинг (8), кріосауна (8), голкорефлексотерапія (6), промивання кишковика мінеральною водою (2), масаж спини (6). Вартість 2-го варіанту оздоровчої програми становить 13721,00 грн.

 

3-й варіант: душ Шарко (8 процедур), підводний душ-масаж (8), гіпербарична оксигенація (барокамера) (6), загальна магнітотерапія на апараті «Магнітотурботрон» (10), пневмопресинг (8), кріосауна (8), голкорефлексотерапія (6), гідроколонотерапія (3), масаж спини (8). Вартість 3-го варіанту оздоровчої програми становить 14826,00 грн.

Крім цього Вам буде запропоновано комфортабельний відпочинок у номерах на Ваш вибір та комплекс лікувальних і оздоровчих процедур. Їх вартість визначається додатково, в залежності від обраної Вами категорії номеру або бажання продовжити своє оздоровлення та відпочинок.

Сьогодні найнадійніша інвестиція – це інвестиція у власне здоров’я.

Відвідавши курорт «Миргород» Ви знову захочете повернутися сюди!

З питань замовлення комплексної  програми схуднення  «Ідеал» звертатися за телефонами: +38 (0-5355) 5-21-25, 5-52-69 та 5-50-54.

 

Укр
Тип лікування : 
Оздоровчі програми