Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Кліматолікування

Климатолечение

 

Сучасний санаторно-курортний комплекс «Миргород» розташований у найбільш екологічно чистому куточку України, на Полтавщині. Комфортабельні корпуси санаторіїв курорту розкинулися на мальовничих берегах річки Хорол, потопаючи в зелені беріз і сосен курортних парків, на висоті 100 м над рівнем моря. Клімат тут м'який, помірний, сталий, без різких температурних коливань, сприятли¬вий для курортного лікування. Багатолітні дослідження свідчать, що весна тут починається з першої половини квітня. Теплими місяцями є травень, червень, липень, серпень, вересень. Осінь настає з другої половини вересня, холодний період - у другій половині листопада. Середні багаторічні погодні дані курорту: температура повітря 7,4° С, вологість - 77 %, без сильних туманів. У теплу пору року відносна вологість повітря доходить до 20 - 30%. Атмосферний тиск 765 мм рт. ст. Вітри рівномірні, без великих коливань. Швидкість вітру протягом року приблизно однакова - від 3 до 5 м на секунду, опади помірні. 
Вплив клімату на людський організм відомий з давніх-давен. Ще античні лікарі пов'язували перебіг хвороб зі станом погоди, кліматом місцевості. При правильному використанні кліматичні фактори курорту сприятливо впливають на організм, а порушення режиму кліматолікування може заподіяти великої шкоди. 
Відпочиваючим, що прибули на лікування, особливо здалеку, не можна відразу користуватися всіма видами кліматолікування. Протягом кількох днів вони повинні адаптуватися до нових кліматичних умов, поступово збільшуючи навантаження. 
Систематичне, дозоване застосування кліматичних факторів загартовує організм, підвищує його стійкість до застудних захворювань, поліпшує функціональний стан нервової, серцево-судинної і травної систем, дихального апарату, органів кровотворення. Поліпшується настрій, сон, апетит. 
На курорті кліматолікування застосовують у вигляді аеротерапії, повітряних і сонячних ванн, прогулянок по території курорту, купання в річці та відкритому басейні.

 

Укр
Тип лікування : 
Лікування