Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

Екскурсійні програми

 

Экскурсионные программы

   

Важливою частиною санаторно-курортного оздоровлення і відпочинку є створення позитивного емоційного фону для відпочиваючих на курорті «Миргород».   
   Місто Миргород має багату історію і дало світу десятки яскравих імен видатних українців. Тому, поруч із добре розвиненою і організованою культурно-масовою роботою на базі одного з кращих в Україні Палаців культури, керівництво ПрАТ «Миргородкурорт» особливу увагу приділяє розвитку екскурсійно-туристичної діяльності.    
    З цією метою товариство виступило засновником ТОВ «Курорт» та ініціювало створення при ньому екскурсійного відділу.

 

Про багату і цікаву історію Миргородщини Вам допоможуть дізнатися екскурсії в Миргородський краєзнавчий музей, у маєток Муравйових-Апостолів у древньому селі Хомутець, у музей Миколи Гоголя в селі Великі Сорочинці. Там же знаходиться церква XVII сторіччя, у якій його хрестили, у якій спочиває гетьман України Данило Апостол. У Сорочинцях варто відвідати і місцевий краєзнавчий музей, постояти на березі "зачарованого Псла". 

DSC_3234.jpg

Якщо ж Ви потрапите у Великі Сорочинці в останній тиждень серпня, то побачите не тільки сучасний ярмарок, але і гоголівських героїв, і дійсне свято традицій і спілкування. Можна потрапити і в прославлену Гоголем Диканьку, і його маєток у Василівці, постояти на місці, де посварилися Іван Іванович з Іваном Никифоровичем. Недалеко і відома своїми весіллями Малинівка і місця зйомок фільмів О.Довженка. Бажаючі зможуть відвідати чоловічий Мгарський монастир, закладений ще в 1619 році, розташований на в'їзді в місто Лубни, за 50 кілометріввід Миргорода. 
    
 

Екскурсійний відділ ТОВ «Курорт» пропонує екскурсії: 
 

1. Оглядова екскурсія по курорту. Санаторії «Хорол», «Березовий гай», «Миргород», «Полтава», курортна поліклініка, водогрязелікарня, Палац культури, музей курорту «Миргород», лікувальний пляж, човнова станція, бювет. 
2. Оглядова екскурсія по місту Миргород. Прогулянка містом, відвідування музеїв, огляд пам’ятників та церков міста, Миргородська калюжа. 
3. По Гоголівських місцях. Миргород – с. В.Сорочинці – Гоголеве: Ярмарок.jpgнаціональний музей–заповідник, Майдан Сорочинського ярмарку. 
 Велико-Сорочинська Спасо-Преображенська церква 18 сторіччя. 
4. Подорож Полтавським краєм. Диканька, Опішня, Решетилівка. 
 Полтава - музеї (Полтавської битви, краєзнавчий, П.Мирного,  І.Котляревського, В.Короленка), церкви, пам’ятники та архітектурні пам’ятки. 
5. Опішня – столиця українського гончарства. Виставка робіт майстрів 18- 19 ст., музей під відкритим небом. Садиби гончарів М.Пошивайла та  О.Селюченко. 
6. Дібрівський кінний завод. Орловські і російські рисаки. Катання на 
 конях. Пасовисько. Кумис.  
7. Лісова прогулянка. Подорож до прикордонного лісництва «Попівська Асканія».Зоокуточок. Дикі та екзотичні тварини, птахи. Конеферма. Прогулянка лісом на конях. Лісове озеро. Землянка. Відпочинок. MgarSkit.jpg
8. Смерекова церква. 
с. Черевки. Церква Святої Покрови з карпатської  смереки без цвяхів. Маєток Апостолів. Трійчатий дуб. Молебень. 
9. До Лубенського Мгарського Спасо-Преображенського монастиря. Лубни. Гора Зажура. Мгарський монастир. Ікона чудотворця Афанасія.  Могили Мгарських новомучеників. 
10. До Козельщинського жіночого монастиря Різдва Богородиці. Козельщина. Жіночий монастир. Богослужіння. Ікона Козельщинської  Божої Матері. Екскурсія по території монастиря. Обід. 
11. Оглядова екскурсія по місту Лубни. Лубни. Прогулянка містом. Музей. Пам’ятники та архітектурні пам’ятки. 
12. Українські вечорниці. Довгалівка. Народні традиції, пісні. Українські страви. 
13. Майдан Сорочинського ярмарку. с. В.Сорочинці. Майдан. Музеї. Церква. Народна творчість. Козацька каша. 

 

Квитки на екскурсії реалізовуються в санаторіях «Хорол», «Березовий гай», «Полтава», «Миргород» та в інформаційно-довідковому центрі курорту. 
Замовлення екскурсій у зручний час, на власному транспорті чи транспорті замовника за телефонами: (0-5355) 5-51-58 та 097-86-302-61, 063-71-169-55, 095-83-799-76. 
 
    

Щотижня організовуються екскурсії для відпочиваючих в Народний музей історії DSC_7298.jpgкурорту «Миргород» зі змістовною розповіддю про історію та сучасні здобутки курорту «Миргород» та показом спеціального відео-сюжету.  
 

 

Неповторність місця, де розташований «Миргородкурорт», Микола Васильович Гоголь славив ще за сторіччя до його появи. Тому саме тут, у санаторно-курортному комплексі «Миргород» відпочиваючі 1 квітня у день народження генія світової літератури мають змогу зустрітися з ним і героями його творів, поспілкуватися з самим Миколою Васильовичем і навіть взяти автограф на Гоголівській гуморині.  
 Це особливе свято - це день народження найвідомішого майстра сміху в світі. Адже не кожному випадає торкнутися живої історії. 

 

Укр
Изображение: