Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

ДВОДЕННИЙ ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ "БАДЬОРІСТЬ І ЗДОРОВ’Я"

88e1c8cd.jpg

Якщо у Вас немає можливості приїхати на повноцінний тритижневий курс, а Ваш організм потребує відпочинку і відновлення, ми пропонуємо дводенні тури вихідного дня «Бадьорість і здоров’я» на нашому курорті, які суттєво покращать стан Вашого здоров'я.

Програма розрахована на отримання максимального ефекту від кожного дня перебування на курорті, орієнтована на реалізацію філософії SPA-відпочинку — відновлення фізичного і душевного здоров'я, в першу чергу, за допомогою натуральних природних чинників. Вам буде запропоновано комфортабельний відпочинок у номерах на Ваш вибір, дієтичне харчування та комплекс лікувальних і оздоровчих процедур.

Ви втомилися від метушні великого міста, постійна напруга, порушення сну, біль в області кишечнику, загальне нездужання. Поспішайте в Миргород, де водні процедури і масажі повернуть Вам молодість і красу, нормалізують артеріальний тиск, повернуть рухливість в суглобах, відновлять роботу кишковика, допоможуть позбутися зайвої ваги і повернуть фізичну активність.

 Унікальна миргородська вода – королева мінеральних вод України допоможе налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, збагатити організм мікро- та мікроелементами, відновити сили. Для Вас Миргород – це інвестиція у власне здоров’я і відновлення активності та працездатності.

 Курс короткої терапії передбачає: внутрішній прийом мінеральної води, дієтичне харчування, прийом висококваліфікованого лікаря-терапевта. Ви оздоровитесь у кращому в галузі лікувальному басейні, який поєднує каскадну подачу води, гідромасаж, джакузі, систему «зустрічна хвиля» і систему постійної очистки води. Крім основного комплексу бальнеологічних процедур, тут проводиться пасивне витягнення хребта за допомогою швейцарських поясів «Айрекс» та аквастеп.

Приймете процедури загальної магнітотерапії на апараті "Магнітотурбон" та гіпербаричної оксигенації (барокамера). Відчуєте потужний оздоровчий ефект перлинно-бішофітної ванни з хромотерапією та підводного душу-масажу, ванни «Цариця Сходу» та сауни, відчуєте тисячі поцілунків рибок Гарра Руфа під час фіш-пілінгу, активуєте імунну систему у кріосауні, підтримаєте тонус у тренажерній залі і отримаєте задоволення від денс-терапії.

Вартість оздоровчого комплексу дводенної програми «Курортний уїк-енд» складає 1423 грн. 00 коп.

Вартість проживання та харчування визначається додатково, в залежності від обраної Вами категорії номеру, дієтичного чи ресторанного типу харчування або бажання продовжити свій відпочинок.

Ефективна програма оздоровлення поєднується з іншими життєвими радощами та захопленнями, широким вибором культурних заходів та екскурсій.

Запрошуємо Вас взяти участь у цій програмі, яка стане родзинкою Вашого буденного життя.

Відвідавши курорт «Миргород» Ви знову захочете повернутися сюди!

 

З питань замовлення дводенного туру вихідного дня «Відпочинок і здоров’я» звертатися за телефонами: 

(0-5355) 5-21-25 та 5-52-69.

Укр
Тип лікування : 
Оздоровчі програми