Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

ГУБЕРНАТОР ПОЛТАВЩИНИ ВІДВІДАВ ПЕРЛИНУ ПОЛТАВСЬКОГО КРАЮ

 

В рамках робочої поїздки до міста Миргорода та Миргородського району голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов відвідав курорт «Миргород».

 

Знайомив високого гостя з можливостями та перспективами оздоровниці, яка сьогодні є безумовним лідером курортної галузі нашої держави,  генеральний директор «Миргородкурорту», заслужений лікар України Олександр Гавловський. Особливу увагу було приділено заходам безпечного санаторно-курортного оздоровлення та відпочинку в умовах діючого адаптивного карантину.

З 17 червня курорт відновив прийом відпочиваючих. Нині працюють усі його лікувально-діагностичні підрозділи, які мають вищий рівень акредитації і пропонують більше 300 видів діагностичних обстежень та лікувальних процедур. Якщо раніше курорт більше знали як оздоровницю гастроентерологічного профілю, то сьогодні більше двадцяти його профільних та реабілітаційних відділень забезпечують комплексне оздоровлення всього організму.

Очільник області високо оцінив можливості відомого українського курорту, який щорічно приймає гостей з України та десятків країн світу, а також рівень підготовки курорту до роботи в умовах карантину і, зокрема, сказав: «Нам вдалося переконати Уряд і наприкінці червня закладу дозволили відновити роботу. Нині він має функціонувати й нарощувати потужності, які були втрачені за місяці, коли ми перебували в активній фазі боротьби з коронавірусом. Дуже багато людей, і не лише з України, чекали відкриття, бо тут можна не тільки відпочити, а й оздоровитися. Запрошую українців та іноземців приїжджати в цей заклад.

Це потужний комплекс, який щорічно розвивається й стає кращим. І я дякую керівництву закладу за те, що «Миргородкурорт» є прикладом для решти санаторіїв країни. Це одна з візитівок Полтавської області. І я запрошую всіх охочих переконатися, що це місце заслуговує на увагу».