Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ!

Дополнительное описание: 

ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ!

ОКСАМИТОВИЙ СЕЗОН У САНАТОРІЇ «ХОРОЛ» ЗА УНІКАЛЬНОЮ ЦІНОЮ

 

Тільки для громадян України і тільки з 14 вересня до 31 жовтня 2020 року.

Від 5 діб проживання у двомісному номері економ зі сніданком, а також консультативним прийомом лікаря-терапевта ЗА УНІКАЛЬНОЮ ЦІНОЮ - УСЬОГО ЗА 374 ГРН. ЗА ДОБУ!

ЧУДОВИЙ ВІДПОЧИНОК З МОЖЛИВІСТЮ ОЗДОРОВЛЕННЯ. Адже санаторій «Хорол», у якому є власна лікувальна база, дитяче та ванне відділення і відкритий басейн, належить до санаторно-курортного комплексу «Миргород», який пропонує понад 300 видів діагностичних обстежень і лікувальних процедур та має вищий рівень акредитації і всі умови для незабутнього відпочинку.

І, звичайно ж, Ви матимете змогу продовжити своє перебування на курорті, або обрати будь-який інший напрямок оздоровлення, що не входить до цієї акційної пропозиції.

ЗРОБІТЬ СОБІ ПОДАРУНОК, БО ВИ ТОГО ВАРТІ!

Телефон для замовлення: (0-5355) - 52187, 050-4058014

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

 

 

 

 

Акція! Щирий дарунок шанувальникам найвідомішої в світі української оздоровниці!

 

Для тих, хто, через брак часу, неможе собі дозволити повноцінний тритижневий курс оздоровлення, курорт "Миргород" пропонує ОНОВЛЕНІ оздоровчі програми вихідного дня, а також НОВУ тижневу оздоровчу програму "ДОДАЙ  ЖИТТЄВОГО ТОНУСУ".

Маємо надію, що компактність, насиченість та висока ефективність цих програм дозволять Вам суттєво покращити своє здоров’я і додадуть гарного настрою.

Читайте про нові оздоровчі програми у розділі Лікування

 

 

Укр
Заголовок 2: 
ОКСАМИТОВИЙ СЕЗОН У САНАТОРІЇ «ХОРОЛ» ЗА УНІКАЛЬНОЮ ЦІНОЮ