Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

ВІДДІЛЕННЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ В СУПРОВОДІ БАТЬКІВ ІЗ ЗАХВОРЮВАННЯМИ ОРГАНІВ ТРАВЛЕННЯ

ОЗДОРОВЛЕНИЕ ДЕТЕЙ С ЗАБОЛЕВАНИЯМИ ОРГАНОВ ПИЩЕВАРЕНИЯ В СОПРОВОЖДЕНИИ РОДИТЕЛЕЙ

З 1 січня 1996 року в санаторії «Хорол» функціонує відділення для лікування дітей в супроводі батьків із захворюваннями органів травлення.  
Якщо звернутися до статистики то з року в рік спостерігається тенденція до збільшення кількості хронічних захворювань шлунково кишкового тракту у дітей. 
   Це і послужило приводом до відкриття цього відділення. Відділення має достатню кількість ліжок, гарне побутове обслуговування (двомісні кімнати з усіма зручностями) є ігрова кімната, де виховну роботу з дітьми проводить педагог з вищою педагогічною .   
У відділенні проводяться розважальні заходи - це спортивні ігри, спортивні святна, КВК, вистави малюнку, концерти художньої самодіяльності. 

 

ПОКАЗАННЯ: захворювання стравоходу, шлунка та 12-палої кишки запального характеру у фазі ремісії та нестійкої ремісії (хронічні гастрити, функціональні захворювання шлунку та 12-палої кишки, виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки). Запальні захворювання печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів у фазі ремісії та нестійкої ремісії. Хронічні панкреатити поза фазою загострення. Захворювання кишечнику неінфекційної, не туберкульозної та не виразкової етіології в стадії ремісії. Функціональні розлади кишечнику поза фазою загострення. Стани після хірургічних втручань (хвороба оперованого шлунку, післяхолецистектомічний синдром поза фазою загострення). Цукровий діабет легкого та середнього ступеня важкості.

 

ПРОТИПОКАЗАННЯ: хвороби органів травлення в стадії загострення. Рубцеве звуження стравоходу, стриктура загального жовчного протоку і протоку жовчного міхура з порушенням прохідності. Тяжкі форми виразкових ентероколітів. Тяжкий перебіг хронічного холециститу, холангіту, жовчнокам'яної хвороби з наявністю частих затяжних і тяжких загострень, або вказівок на активну інфекцію. Загальні протипоказання для санаторно-курортного лікування.

 

ЛІКУВАЛЬНІ ПРОЦЕДУРИ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ЛІКУВАННЯ: питне водолікування (мінеральна вода), дієтотерапія, кліматолікування, лікувальна фізкультура, лікувальні ванни, душі, торфогрязелікування, апаратна фізіотерапія, лікувальні мікроклізми та промивання кишечнику, психотерапія, ароматерапія, спелеотерапія, синглетно-киснева терапія, медична допомога при невідкладних станах. Озокеритолікування.ОткрБассейн.jpg

 

ДІАГНОСТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ, ЩО ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: електрокардіографія, обстеження у клінічній (аналіз крові, аналіз сечі, рівня глюкози в крові), біохімічній (печінкові проби та рівня амілази в крові за показаннями), бактеріологічній (аналіз кала на дисбактеріоз за показаннями) лабораторії, що стосуються основного захворювання; рентгенологічне обстеження органів травлення; ФГДС; рН-метрія; УЗД органів травлення, дуоденальне зондування та ректороманоскопія. Консультація стоматолога. Рентгенографія кісток і легень при невідкладних станах.

 

ПЕРЕЛІК МЕТОДІВ ЛІКУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКИ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ У ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ: голкорефлексотерапія, загальна магнітотерапія, ударно-хвильова терапія, тракційна терапія, гірудотерапія, гідромасажні ванни, ванна "Купава", пневмопресинг, гідроколонотерапія, лікувальні чаї і киснева пінка, апаратний педикюр, кріосауна, солярій, моніторування цукру в крові, аналіз крові на гормони щитовидної залози, аналіз крові на глікозольований гемоглобін, фруктозамін, С-пептид, антитіла до ГАД, УЗД, що не стосуються основного захворювання, гіпербарична оксигенотерапія, МРТ. Рентгенографія кісток і легень.

 

Укр