Бронювання путівок

Відео

Відео

Publications

Публікації

Погода в Миргороді

Замовити квиток

Акції

 

            

А ЩО З НОВИМ РОКОМ І РІЗДВОМ?

 

Головне свято року наближається. "Та ще сила-силенна часу", - скажете Ви і будете праві, якщо не враховувати, що від цієї сили-силенної зовсім скоро нічого не залишиться. І тільки від Вас залежить, щоб свято вдалося, а не пройшло де-небудь і як вийде.  Ви вже можете визначитися і з місцем, і з часом. А де ще можна знайти таке місце для свята душі і тіла, як на курорті. Тому Вам залишилося зупинити свій вибір на найкращому, а вже ми постараємося, щоб у нас в гостях свята стали для Вас радісними, веселими і корисними для здоров'я.

 

Тисячі людей вже традиційно обирають курорт "Миргород", щоб не лише відпочити і набратися здоров'я на кращому курорті світу, але й зануритися у світ справжнього свята. Новорічні тури на найвідоміший у світі український курорт - достойний внесок у те, що б увесь Новий 2020 рік Ви були здорові, успішні і щасливі в оточенні друзів і близьких.

Новий рік на курорті - це насичена розважальна програма і для дорослих, і для дітей, цікаві події кожного дня від Святого Миколая до старого Нового року, казкова Новорічна ніч у прекрасній компанії з талановитими артистами і цікавими людьми, це чарівна природа «української Швейцарії», незабутній відпочинок в комфортабельних номерах санаторіїв «Березовий гай», «Миргород», «Полтава», «Хорол», можливість доторкнутися до скарбів духовної столиці України - Полтавщини, краю з самобутньою історією, культурою і традиціями.

Це не тільки незабутній відпочинок, але й можливість відновити своє здоров’я, використовуючи цілющу силу миргородського джерела і великі можливості кращої в Європі лікувально-діагностичної бази оздоровниці, що пропонує понад 300 видів діагностичних обстежень та лікувальних процедур. Яка протягом усього року дарує здоров’я, гарний настрій і впевненість у завтрашньому дні десяткам тисяч людей із більш ніж 30 країн світу.

І Новий рік і Різдво Христове на курорті «Миргород» незабутні. На території курорту діє старовинний православний собор Успіня Пресвятої Богородиці. І саме тут Ви зможете побачити першу зірку в Різдвяному небі українського Єрусалиму. Адже всього кілька міст у світі несуть у своїй назві одвічне прагнення людей - до Миру. Одне з них Єрусалим, а друге Миргород.

Святкові тури на курорті «Миргород» можна замовити по багатоканальному телефону: (0-5355) 5-21-25, по розважальній програмі: (0-5355) 5-30-78, 050-4058017.